| CoCaCoLa a întrebat:

Cand o sa inceapa sa ninga?
imediat e 1 decembrie si inca nu a prea ninssad

6 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
La mine la Radauti a nins destul de bine, de ieri pana azi s-a topit.
Eh, noroc ca stau aproape de muntehappy

Sper si eu...sa nu ne prinda Craciunul fara zapada ca acum 2 ani.

Bafta si o dupa-amiaza placutahappy

| Saya_1767 a răspuns:

Pufulete, nimeni nu stielaughing
Cel putin eu sunt facuta varza.
A fost cald, dupa aia cateva zile s-a racorit, luni se incalzeste, joi sau vineri se raceste iarthinking Eu nu mai inteleg nimic.
Cu toate, ca daca mai continua asa, chiar daca ninge nu se mai asterne.Si pe noi ne intereseaza daca se asterne nu?

| uncontdestuldenasol a răspuns:

Da, stiu... aper sa nu ne prinda Craciunul fara pic de zapadacrying
sper sa inceapa sa ninga cat de curandbig grinde preferat de ziua mea, pe 30hee hee[zi de numetongue]

| Kristinake a răspuns:

La mine aici a nins. Dar sa topit foarte repede oricum :X
pe 1
decembrie va ninge din nou.
Bye-bye!

| geograful a răspuns:

Nu stiusad dar si eu vreau sa ninga, cel putin ca la fel de mult ca si anul trecut abia astept... dar nu cred ca o sa ninga prea curandstraight facesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A nins la munte.De abia aştept să mă bulgăresc day dreaming.