| yyyyy a întrebat:

Cand pun o melodie pe hi5 la un comentariu ceva apare numele melodiei si cine o canta. dar eu vreau sa nu mai apaara. am vazut p un site cum sa fac ca sa nu apara si am urmat toate instructiunile si tot apare. o fata mi-a zis ca dupa ce am bagat mel pe hi5 trebuie sa intru undeva prin Words ...imi explica-ti si mie?

1 răspuns:
| Jerrry a răspuns:

Nu.Pune melodii dupa site-ul " ca-lumea.tk " aici n iti apare numele melodieibatting eyelashes