| ajutorul3000 a întrebat:

Cand scriu pe google o litera o cauta. Daca mai scriu una o cauta si pe aia si tot asa pana scriu ce vreau. Ce sa fac sa nu mi se mai intample asta? Apropo, folosesc Opera 11

Răspuns Câştigător
| SRB a răspuns:

Intra pe google.ro si in dreapta sus ai butonul Conectati-va langa el ai pictograma Optiuni click acolo apoi pe Setari de cautare si la Completare automată bifezi Nu doresc să se ofere sugestii automate de interogare în caseta de căutare. Apesi pe Salvare Preferinte si apoi pe OK.