| anonim_4396 a întrebat:

Cand stati la bunici in vacante, la ce ora va culcati de obicei? avand in vedere ca sunteti la tara, nu la oras...

6 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

Nu tin cont de faptul ca sunt l; a tara sau la oras... Cand imi vine sa ma culc ma culc si punct.

| Juliebelle a răspuns:

Aaaa, tarziulaughing uneori 12, alteori 11, alteori chiar 1 noaptealaughing
depinde cu cine sunt, daca am cu cine sa stau, si sa am de ce sa stau.

| lo a răspuns:

Dimineata la 5, 6, 7 sau nu mai dormeam.(noi eu si verisori/are)big grinD

| Deni7 a răspuns:

Pe la 11 jumatate-12.
Uneori chiar mai tarziu.

| szergiu a răspuns:

Pe la vreo 3-4-5 laughing)

| RoooneyThePuf a răspuns:

Intre 10 si 12... big grintu?