| Adrian10100 a întrebat:

Cand stii ca o fata te-a respins indirect ( ex. i-a spus varului ei care e prietenul meu cel mai bun ca nu ar mai trebui sa o sun deoarece nu-i mai place de mine... inainte i-a spus lui ca-i place de mine) am gresit caci in momentele cand am fost langa ea nu mi-am exprimat sentimentele cum trebuie caci sunt timid (am parut de asemenea putin penibil). Ea sta la 600 de km de unde stau eu vine doar vara sa-si vada rudele aici.
Sunt o fire amuzanta a observat si ea cu bun simt imbracat decent toate cele.Nu stiu de ce insa m-a respins.
Vine vara asta ce ar trebui sa fac, cum sa procedez. Astept pareri.(Am mai fost eu indragostit insa in cazul ei am simtit ceva foarte special, mi-ar fi foarte greu sa renunt la ea).

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Distanta e destul de mare si relatiile astea la distanta nu prea rezista, plus de asta va vedeti o data pe an, eu zic sa renunti la ea si sa iti gasesti alta fata mai aproape de tine