| anonim_4396 a întrebat:

Cand te atasezi de o persoana care nu te vrea in preajma ei ce faci? Adica...doare nu? si nu poti obliga pe nimeni sa tina la tine la fel sau.nu stiu cum sa ma exprim, da atasamentul asta e mai mult de atat.

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

Nu poti forta un om sa te placa, nu esti bine venit pleaca; orice rau in final trebuie sa treaca.Nu poti iubi numai din teama ca ramai singura, nu poti obliga si nu poti ramane antrenat intr-o relatie stinsa doar din incapacitatea de a accepta finalu. Un nou inceput e bun cateodata pentru ambele parti.

4 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Da, pe mine ma doare cand mi se intampla asasad

| madycumada a răspuns:

Buna!
Da, doare. Eu sunt in aceasta situatie si incerc sa il uit ( evident este vorba de un baiatrolling eyes ) chiar daca imi e greu dar la mine situatie e putin mai complicata. infine. Daca acea persoana nu te vrea in preajma ei, eu zic sa o lasi moarta. Te va durea pentru un timp dar dupa va trece si o vei lua de la capathappy. Numai bine!

| Ady93 a răspuns:

Da stiu exact ce vrei sa spui! E. nasol... ca eu ma straduiesc sa ma imprietenesc cu persoana respectiva dar nu primesc nici un neam de raspuns... E naspa si intr-adevar doare.

| cocojambo_4190 a răspuns:

Da.si mie mi se intampla asa ceva.uneori.incearca sa depasesti momentul.sau fa in asa fel incat aceea persoana sa vad ca intredevar meriti sa fii in preajma sa.si nu ma refer sa te foloseasca,. mnoah asta-i partea a II-a.intelegi?

:*:*:*