| membrugirl2010 a întrebat:

Cand treceam pe la clasa celui de care mi a placut il salutam si radeau colegii lui, plus un coleg de al lui comenta la mine.
Acum nu mai pot/ mi e frica sa mai trec pe acolo!
funda! ce sa fac

3 răspunsuri:
| dan_1805 a răspuns:

Treci in continuare si nu-i baga in seama.ar fi bine sa ii spui si lui ca il placi poate ei radeau deoarece si el te place.nu poti sti niciodata.

| membrugirl2010 explică:

Vreau sa va spun ca trecut azi pe langa mine nici macar nu m-a bagat in seama!

| Hassel a răspuns:

Colegii lui rad fiindca le e ciuda...crede-ma, sunt baiat si stiuwinkingbaietii se pot manifesta intr-o mie de feluri, pentru a-si exprima un sentiment...nu-i baga in seama si o sa vezi ca o sa se plictieasca si in cele din urma o sa te lase in pacewinking