| IceCream11 a întrebat:

Cand un baiat te invita la dans, este pentru ca i se pare ca esti gelos sau pentru ca te place?
Aceasta intrebare ma macina de ceva timp si sper ca aici ma voi lamuri. Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| AjutaPeTPU a răspuns:

Eu sunt baiat si as avea mai multe motive de a invita o fata la dans:
In primul rand as invita-o pentru ca o plac, in al doilea rand mi se pare interesanta fata, sau in ultimul rand daca cineva mar provoca sau as pune pariu. Deci din tot ce am scris mai sus as inclina spre obtiunea ca te-ar place.
In timpul dansului de fapt la sfarsitul dansului dai un sarut pe obraz si dupa aceea uita-te la el daca s-a rosit inseamna ca te place dar daca te intreaba ce a fost cu asta sau tot felul de texte din acestea inseamna ca te-a invitat din alte motive. Eu primesc fundita? am nevoie

1 răspuns:
| DANyi a răspuns:

Fii sigura ca acel baiat te place, pentru ca acest invitat la dans este o foarte buna modalitate de a afla mai multe despre tine si invers bineinteles. De asta sa fii sigura, deoarece asa am procedat si eu.