| lol_9190 a întrebat:

Cand va aprea filmul never say never (justin bieber|) la noi (in romania)?

17 răspunsuri:
| MadnessCaffe a răspuns:

Te asigur ca daca o sa apara in Romania o sa se dea foc la cinema-uri.

| FanMJJ a răspuns:

Never big grin

| sweettyyyy a răspuns:

Dar tie parq nu-ti placea Justin?:?

| dasda a răspuns:

Pai.am citi in POPCORN si filmu` se va lansa in restul lumii in luniile martie si aprilie.[ cand apare in Romania nu stiu.]

| xjustfearless a răspuns:

@Denysuca1997 BA NORMAL ca exista! Daca ai fi fan ar trebui sa stii asta. Au aparut atatea trailere pe net si a avut si premiera la el.

In Romania inca nu are o data de lansare.

| AdamBlack a răspuns:

Acu e intr'un film a? rolling on the floor)
Sper ca niciodata!
Numai gandul ca are si un film ma face sa vomit!

| MeGeorGiAnna a răspuns:

17 martie sau mai

| Alle97 a răspuns:

Prin martie sau aprilie va aparea in restul tarilor...ca prima data se difuseaza in america si toronto

| RoCsiii a răspuns:

Ma stiti ce?laughing.
Filmul chiar existalaughing.
Daca nu stiti documentati-valaughing.
Nu stiu sigur cand v-a aparea in Romaniasad.

| Katalin02 a răspuns:

Sper să nu apară niciodată, mă întreb oare ce vârstă ai de vrei să vezi aşa film.

P. s: Nici nu cred că există filmu ăsta de care vorbeşti tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii care se cred fani ai lui Justin Bieber ar trebui sa stie ca exista si melodia dar a aparut si filmul Never say Never.Deja a fost lansat in Los Angeles mi se pare ca pe 11 februarie dar sincer nu mai stiu sigur.In Romania? Sigur va aparea tot prin februarie dar nu stiu data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu iti place JB te rog nu intra pe acest site!(atata timp cat beliebersi nu spun tampenii despre cantaretilor vostri pref., nu spuneti nici voi despre JB. Chiar nu e ok sa va bateti joc! Poate o sa va para rau. Never say never! Exemplul cel mai bun este MichaelJackson:Cati dintre voi la-ti urat acum cativa ani si acum va declarati cei mai mari fani?). Daca iti place te rog spune DA si il vom avea curand in cinematografe! http://www.cinemagia.ro/......-3d-17488/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In martie-aprilie

| KhalDrogo a răspuns:

Cum naiba sa il compari pe Justin Bieber cu Michael JacksonlaughinglaughingFilmul apare pe 21 decembrie 2012

| Looryane a răspuns:

LOL eu sunt baiat si sunt fan si as vrea sa iti zic ca acum iti rasp in luna august 2011 si tot nu am dat de filmul ala

| Alexis_2403 a răspuns:

Cred sa pe 25 martie, chiar de ziua meablushing