| Justina a întrebat:

Cand va veni selena gomez in romania? cine raspunde primul primeste fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca s-ar putea sa vina pe 02. 07. 2010 in Bucuresti.

8 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Nu se stie.

| darkeyes a răspuns:

Cand o sa stie ca existam happy si ca suntem o tara civilizata.Peste 50 de ani adicawinking

| © E m i ℓ y a răspuns:

Niciodata

| AlexSala a răspuns:

A fost ieri.

| :X:X a răspuns:

De ce daca vine 50 cent cred. dc sa nu vina aia? S: sau lady gaga hannah montana vin toti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o dataapropo eu sunt gagea elena di targul frumos sunt mare fana aselenei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie si eu ma intereb acelasi lucru

| ionik_1763 a răspuns:

Cand va afla ca exista Romania...Am raspuns primabig grin