| anonim_4396 a întrebat:

Cand vei creste mare ce vrei sa devii?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De ce întrebi de două ori?
Societatea română nu oferă nicio posibilitate! Viitorul este în afara țării, aici este un dezastru, asta vezi și tu!
Pa, pa.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu deja sunt adult si astept sa revin in tara ca sa ma inscriu la scoala de soferi sa imi scot categoriile C, CE si apoi ma bag pe trailer ca sofer.

| Anduuu a răspuns:

Medic pediatru!happy tu?

| IulyaN_2743 a răspuns:

Scumpo intrebarea asta a mai fost si e cea mai populara
Dar fie Eu vreau sa devin un Inginer Acum te simti fericita? ti-am raspuns la ce ai vrut dar a mai fost intrebarea si nu e voie happy
Daca vrei fundita daca nu nu imi da fundita dar eu ti-am zis si ce vreau si ce trebuie sa nu mai pui aceleasi intrebari

| vasyutza a răspuns:

Dansatoare ...dej aam ajuns la tv si pe scene...apropo.maine merg sa dansez cu trupa meaa pe scena.papa aaa. uitasem tu ce vrei sa te faci?

| RainUmbrella a răspuns:

Nu stiu inca mi-ar placea sa am bani sa pot sa ajut oamenii! Poate vreo inventatoare sa inventez un lucru util, un avocat, un medic, ceva legat de matematica posibil actrita! Sau cantareata muzica e minunata dar mai bine nu! Sunt atatea lucruri dar cel mai mult mi-ar placea sa devin o fetita care sa se joace toata ziua sa stea cu prietenii si sa se distreze!

| Bibuşca a răspuns:

Actrita big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Dragosh195 a răspuns:

Gangsta' laughing

| ioanaioana a răspuns:

Nu conteaza-important e sa castig bani destui cat sa ma intretin si sa am si timp liberwinking

| Bibuşca a răspuns:

Am intrebat de 2 ori dintr-un motiv foarte simplu am pus intrebarea asta prima data dar apoi mi s-a blocat si nu mi-am dat seama ca a fost trimisa si de aceea am mai pus-o iarasi.

| Loyaliti a răspuns:

Baschetbalistwinking