| davidwarner a întrebat:

Cantarul pe care l-am achizitionat acum cateva saptamanii probabil este defect. Arata greutati diferite, de ex daca ma cantaresc acum si peste cateva ore da rezultate diferite de la 100g la 600g. Stie cineva de ce si ce pot face pentru a fi sigura ca merge bine. Am uitat sa mentionez daca probez cu o sticla de 5 l arata bine rezultatul. Daca merge bine este normal sa am greutati diferite in decursul zilei, sau sa pot sa ma ingras 500g pe zi?

Răspuns Câştigător
| butterfly:X a răspuns:

Mai, pe parcursul zilei mai consumi lichide, aliment si e normal sa ai greutati diferitewinking
ca sa-ti afli greutatea cantareste-te dimineatawinkingsi p parcursul zileiwinking