| ralucaralu a întrebat:

Care a citit CARTEA Amurg? cum vi se pare? am auzit ca filmul nu e extraordinar, dar cartea da. Voi ce spuneti? Merita cumparata?

11 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Eu am citit-o si mi-a placut foarte mult. E mai frumoasa decat filmul si cea mai tare dintre cele 4 carti.Merita cumparatawinking

| Antrax a răspuns:

Se zice ca, cartea e mult mai frumoasa decat filmul

| Paris a răspuns:

Prima carte, este foarte frumoasa. Filmul de asemenea, este deosebit. Insa a doua, New Moon, nu e grozava, la fel cum si filmul, in opinia mea, este destul de prost. Urmatoarele, 3, 4, sunt deosebite, si da, merita cumparate, sau macar citite happy

| Orannginna a răspuns:

Nu am citit'o inca, intentionez sa o fac. Dar, tine minte ca intotdeauna este mai frumoasa cartea decat filmul. happy

| mirunaioana a răspuns:

Cartea este foarte interesanta.Chiar merita cumparata.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Merita... e f tare cartealove struck

| ._6225 a răspuns:

Intr-adevar, filmul nu este prea reusit. Nu se compara cu cartea! E mult mai frumoasa cartea decat filmul, chiar merita cumparata.

| Morenita a răspuns:

Este una dintre cele mai reusite carti le-am citit pe toate sunt extraordinare.Iti recomand sa citesti cartile o sa te indragostesti de ele daca esti in special e fire mai romantica.Filmul nu este foarte reusit dar povestea e uimitoare.Merita cumparatahappy.

| maria1992 a răspuns:

Salut! Am vazut filmul si am citit si cartea...filmul a fost bunicel, cartea destul de reusita. Dar daca vrei neaparat sa o citesti, imprumut-o de la biblioteca sau caut-o pe www.scribd.com, acolo am citit-o si eu. Lectura placuta!:)

| Rosalie_9695 a răspuns:

Toata seria merita citita. E super tare love struck Iar filmul putea iesi si mai bine.

| yodeiutza96 a răspuns:

Cartile sunt super merita citite love struck dar si filmul e marfahappy