| Alle15 a întrebat:

Care a fost cea mai amuanta intamplare petrecuta? fundita dau!

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Cand aveam 5 ani parintii m-au lasat nesupravegheata in parc iar eu am vazut ca pe o banca un barbat dormea,m-am dus la el si ma uitam cum sforaia,am vazut ca avea ceva lucitor la buzunar...era un pix foarte frumos,l-am luat si i l-am bagat in gat,nu stiu de ce.A trebuit sa ii scoata pixul cu greu niste oameni era sa moara.De fiecare data tati imi zice ca am fost nazdravana cand eram mica.Oricum tipul cu pixul a devenit prieten cu tati de atunci dar din pacate a murit la 5 ani dupa incident(cancer).Cand eram mica imi placea sa intep oamenii cu un ac,o rugam pe mami sa ma lasa in fata blocului,luam un ac si ii intepam in fund...intr-o zi unul s-a enervat pe mine si am plecat plangand la mami si mami mi-a zis sa nu mai fac asta,sa fac injectii la papusi,de atunci am avut toate papusile pline de gauri de la acul de cusut.Si acum mai am unele papusi si ma mai intreaba cateodata cineva de ce au atatea gauri,sa le spun oare?

| Alle15 explică:

Nu black

| Alle15 explică:

Bvv oana funda ai luat

| heise a răspuns:

A da eram eu intr-o zi cu verisoaramea, si ne intorceam de la magazin, ea citea ceva pe un produs, eu am vazut copacul din fata si m-am pus in fata ei, ea urmanduma. Cand am ajuns la un metru de copac m-am dat in stanga ei dupa cati-va pasi. Poc! Ea facuse contact cu copacul, pe mine ma bufnise un ras iar ea se vaieta.
Nu sunt sigura daca e amuzanta dar e cea mai recenta e facuta ieri. Deci venise la mine o prietena cam pe la 9 dimineata sa iesim afara, trebuia sa ma imbrac, la mine in dulap gramezi de haine. Incercand sa caut niste haine de bun gust, prietena mea care statea pe pat a vazut o rochie pe jos. Era frumoasa era scurta cu alb si negru. Face ea " imbracate cu ea", eu o iau si incerc sa mi-a pun, cu greu termin, acum partea cea grea : incheiatul (in spate). Trage prietena mea de fermoarul din spate se chinuie nimic, incepe sa rada de zici ca murea, vrand sa o scot jos se intepenise, trageam si trageam, ea avea in gura o bucata de ras a cazut in genunchi si era sa vomite, eu ma chinuiam sa dau rochia jos in timp ce radeam tata afara ne intreba ce facem in casa, prietena mea avand ochi scosi din orbita. Dupa ce sia revenit a venit sa ma ajute norocul meu. Si, dadam... am reusit.
A mai fost o faza azi cand incercam un dans la ea in curte eu eram in spatele ei si ea dadea din picioare, iar eu incercam sa ma prind ce trebuie sa fac in continuare cand ma trezecs ca imi da una in picior, dupa ce am luat o pauza sta ea pe un scaun si eu langa ea, ne uitam la niste poze cu baieti, vedea ea unul dragut si se repeda la laptop era si sa casa cu scaunul, a si varsat cafeaua laughing apoi era unul care ii placea ei (unul dintr-o trupa) si fac eu "ia-l in brate", "si mai bine, sarutal" si ia ea leptopul in brate eu am inceput sa rad si fac eu "saruta-l" ea se apropie cu limba de ecran si apoi se razgandeste si saruta ecranul unde era poza rolling on the floor) eu muream de ras pe acolo cat pe ce sa cad cu scaunul daca ma mai clatinam mult.

| blackcherry a răspuns:

Deci eram intr-un restaurant de cartier cu prietenele mele si am comandat un suc, si eu fredonam "12 days of christmas " =)) asta-i cantecul: http://www.youtube.com/watch?v=b7cSZD1GPuU si la un moment dat am primit provocare sa chem chelnerul ( destul de dragut :X ) si sa-l invit sa stea la masa cu noi si sa-i cant cantecul asta :)) O fata a zis c-o sa cante cu mine, il chem eu pe chelner si il rog sa ia loc la masa =))) Se aseaza ala ( nici nu-ti imaginezi ce fata avea :)) ) si vroiam sa incep sa cant, dar prietena mea " ca din intamplare " o sunase cineva chiar atunci. Si am ramas acolo muta :)) eu ii ziceam " stati un pic ca am nevoie de prietena mea, Ruxy " :)) dar face el: " aa bine, cheama-ma cand termina atunci " Deja toate prietenele mele erau pe jos de ras si scoate Ruxy o foaie si un creion din geanta si il cheama p-ala si incepe: "Deci avem un proiect pentru civica sa luam niste interviuri catorva persoane. Ne acordati 2 minute?" celelalte fete" daaaaa... un interviu. =)) " chelnerul: " bine." si incepe Ruxy: " castigati bine?" " Care sunt avantajele sa fii chelner?" "Care sunt dezavantajele?" dar raspund el: "dezavantajul este ca nu castigi prea bine" si fac eu:" si clientii ca noi, nu?" :))

Funda? :D

| Euuu25 a răspuns:

Cand aveam vreo 4 ani cam asa ca asta nu mai stiu ( eram acasa la bunica mea ). Bunica a iesit afara si m-a lasat singura-n casa.eu...ca o fetita de 4 ani normal ca nu stiam ce fac si am vazut cheia-n usa. Am tras de ea intr-o parte DECI AM INCUIAT USA! Cand a venit bunica si a vrut sa deschida usa, a vazut ca nu se deschide si striga la mine sa deschid usa, dar eu ma faceam ca n-auzeam. Noroc ca geamul era deschis si a pus-o pe varamea de cinci ani sa intre prin geam si sa deschida usa. cam asta a fost... ti-a placut?