| xOchelariCuInfraRosu a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta intamplare care vi s-a petrecut in anul 2010? happy

Răspuns Câştigător
| LoReDaNa a răspuns:

Pai...
acum cateva saptamana eram la scoala. era gheata pe jos sh era profa e engleza... si nu stiu dupa cine se uita ea acolo... sh cand de o data o vezi pe jos laughinglaughing)

eram in pauza sh toti copii care au fost in curtea sc au ras de ealaughing)

ma rog ne-am dus cateva fete sh am ridikto...
apoi sa jukt cu noi cu bulgari laughing)laughing\

Nu am mai ras asa... de mult laughing

funda?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xOchelariCuInfraRosu explică:

La mine a fost acum cateva zile. la ora de istoria artelor. profu ne zicea despre un zeu KUROS sh toata clasa a inceput sa rada sh pe urma zicea profu: Statuia KUROS a fost recunoscuta dupa formele ei. rolling on the floor) super tare faza rolling on the floor