| Aisha a întrebat:

Care a fost cea mai buna ciocolata mancata de voi? Va rog fara mistouri!

8 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Poiana alba Aerata
Africana cu cocos!

| Chris a răspuns:

Cel mai mult îmi place ciocolata amăruie şi cea simplă, numai cu lapte.

| Aisha explică:

Dolllninja apreciez ajutorul dar ciocolata prpusa de tine nu o gasesc nici pe google darmite la magazin laughing.

| missoriginal a răspuns:

Wowww...la multi va place ciocolata amaruie.
Eu o detest dar nah...gusturile nu se discuta:)
Mie mi-a placut mereu ciocolata cu alune de padure de orice fel, si cea cu cocoooossssssss:X

| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns:

Belgique d'Or happy tocmai azi am papat ultima bukata laughing

| Robertyz a răspuns:

Kandia amaruie blushing Sau cand eram mic imi placea Ciocolata Alba de la Poiana blushing

| moko a răspuns:

Milka milkinees sau cam asa cumva se scria... in orice caz, e buuuuuuuuuuuunaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primola capucino.