| Danyyyyy a întrebat:

Care a fost cea mai grea tradarea din partea unui prieten?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Sincer.eu am patit-o rau
De atunci devin suspicios din absolut orce lucru cat de banal... ar fi
Am trecut prin asa ceva' Insa
Eu am vorba mea'
Frate sunt om gresesc ce pana mea sa fac' pana la urma nu imi va lua nimeni gatuwinking
Tradarea pentru mine a fost. acu un an. CAnd am vzut ca nu tot ce zboara se mananca
Mi sau deskis ochii la maxim (cred ca au esit din orbite da nalaughing )
Falsitatea' Sa se dea prieten sa te minta pe fata sa te foloseasca in scopuri materiale'
Din fericire parinti m-au facut sa vad cea ce nu vedeam -.^

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când acesta îţi dezvăluie secretele; cu siguranţă.

| Dumb0 a răspuns:

Cand i-am zis un secret si l-am rugat frumos sa nu spuna nimanui, si l-am rugat de mai multe ori si el de fiecare data a zis ca da sa nu imi fac griji si chiar a doua zi (nu a durat mai mult) am iesit pe afara, iar el s-a dus si i-a spus unei fete straight face,, si nu numai atat a inceput si sa rada de mine impreuna cu acea fata :\... nu ma intreba ce big grin

| IceBlood a răspuns:

O imbratisare si un cutit in spate

| Monica_3326 a răspuns:

Cea mai grea tradare din partea unui prieten a fost cand eu ii spuneam toate secretele si ea promitea ca nu va spune nimanui.
Pleca de langa mine si incepea sa rada dupa care raspandea secretele peste tot.

| cucu :> a răspuns:

Cand te minte cu zambetul pe fata prefacandu`se ca nu s`a intamplat nimic.

| CuppiDoon a răspuns:

Cand eu am intalneam ep ascuns cu pr mea si cu o colega. si colega aceea a spus al toata scoala ca eu stau cu acea fata. (nu am mai vorbit vreo 2 ani cu ea.)

| Razvan a răspuns:

Cand a jucat "telefonul fara fir" cu mai multe persoane.Si ar fi fost ok daca ar fi fost spuse cuvintele mele, dar fara "infloritori" nu e frumoshee hee