| Tasya05 a întrebat:

Care a fost cea mai mare boacana pe care ati facut-o?
La mine a fost in clasa a 4-a atunci cand parintii mei nu erau acasa.Si am invitat cativa prietenii la mine acasa si am vrut sa facem un gratar.laughinglaughing Si eu am luat bidonul cu benzina de 5 litrii si am incercat sa aprind focul.Si din greseala am scapat bidonul jos. Si a luat jumatate de curte foc.Noroc cu vecinii care au vazut fumul.laughingSi apoi cand a vn mama si tata acasa mi-am luat o bataie zdravana nu gluma.laughing
Deci care a fost cea mai mare prostie pe care ati facut-o?

2 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Hmm.
Eram pe strada, si era seara, si eram cu ceva prieteni. Si ne ascundeam in tufisuri si sarea speriindu'i pe aia rolling on the floor si puneam scream de ala de pe filme, si ziceam sa ia paduchiirolling on the floor
Deci nu e prostie, ca ne'am distrat. Momentan nu'mi vin in minte.

| Ryuzaki a răspuns:

Acum 3 ani eram la munte si am mers sa ne razbunam pe un fraier. I-am dat cu bolovani in casa, i-am spart 2 geamuri, i-am indoit acoperisul(casa era mai jos) i-am rupt clanta de la usa, poarta de la intrare si altele. Faza e ca am gresit casa si in timp ce dadeam cu bolovani, iese un batran gras in ciorapi si nevasta-sa la fel.Ne-a alergat cred ca vreo ora intraga, si doar eu cu un amic scapasem, pe restul i-a prins, noi am fugit intr-un magazin.Cand revin nenea ala era cu politia si ne cautau.Am stat ascunsi intr-o scara de bloc vreo ora pana au plecat si cand am revenit tata mi-a spart nasul laughing
Nu e cea mai mare, au fost muuuulte si inca mai intru in belele, dar ma distrez cel putin laughing