| AxxyAlexandra a întrebat:

Care a fost cea mai nebuna provocare pe care ati dat`o? Funda pentru cea mai amuzanta.batting eyelashes:X

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

La adevar si provocare? Jucam cu prietenii odata si una din ele i`a pus alteia sa se sarute cu o a 3-a fata rolling on the floor. Eu filmam laughing.

| bublegum a răspuns:

Pai ce-a mai crazy provocare am dat-o de revelion unui baiat marius rolling on the floor asta trebuia sa-si puna cateva petarzi in pantaloni ( in partea sensibila) si sa puste acolorolling on the floor saracu ' amuh mi-e mila de elrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat