| love_cat a întrebat:

Care a fost cea mai tare farsa facuta unui prof'? detalii plz, dau fundita la cea mai amuzanta!

Răspuns Câştigător
| want2bMajestic a răspuns:

Profu de religie a fost cel mai comic.daaaaa...anii de liceulaughing...venea cu masina la scoala iar el parca tot timpul in fata parculuilaughing) noi, revoltazi ca ne tinea la scoala ultima ora i.am "camuflat " masina cu frunzelaughing)de abia dca o mai vedea lumea. locul unde era parcata facea parte doar dintr. o gramada d frunze

6 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Nu e o farsa. dar pentru mine e o intamplare de neuitat: Eram in clasa a8a, si aveam tehnologie, aveam un prof cam prostut, si noua ne dadea lapte d`ala Nutriday[iaurt]. O colega a desfacut unu d`ala si l-a mozolit pe spate numai cu lapte, pe sacou pe pantaloni. Toate bune si frumoase pana cand s-a sunat, in timpul orei ma dureau falcile de la atata ras, pana cand a ajuns profesorasu in cancelarie, au observat profesorii, si a venit la noi in clasa murea de draci ca l-am facut de ras, si ca sa ne demonstreze ca e mai prostut a luat buretele cu care stergeam tabla si si-a "spalat" sacoul rolling on the floor)

| want2bMajestic a răspuns:

Si cine a luat pana la urma funditawhistling?

| blondutzata a răspuns:

Eu am dus 3 payanjeny de guma dra erau inspaimantatori si l-am pus pe scaunul lui si aveam telecomanda si am dat sa sare p. si ce tar a sarit proful am luat un 9 # cas eleva de 10 apoi noh si mi sa mai intamplat ca profu era pregatit sa se pune pe scaun stateam si discutam cu el eu stteam cu mana pe scaunul sau si cand sa se pune l-am tras si a cazut laughinglaughing)laughing mai multe dar f amuzante

| michy a răspuns:

Pai uite ce i-am facut noi profului de istorie:i-am scris pe un biletel"te-am tras in teapa, semnat Vlad Tepes", noi l-am dat de la coleg la coleg pentru ce stiam ca e curios si ni la cerut si l-a citit. L-a pastrat.Il are si acum

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai un coleg de-al meu s-a ascuns sub catedra si cand a venit profa de engleza si s-a asezat pe scaun a prins-o de picior. A tipat speriata dar apoi s-a amuzat si ea(aveam o d-na cam naiva si prostuta)laughing