| Shalalala123 a întrebat:

Care a fost cel mai ciudat vis al >vostru`?:hee hee

Răspuns Câştigător
| Emy_2456 a răspuns:

Eram la scoala si nu stiu de unde, dar au venit niste copii raised eyebrows care ne-au atacat profesorii rolling on the floor rolling on the floorhee hee si noi cei din scoala noastra ne-am bucurat si am dat o petrecere smug laughinglaughing

15 răspunsuri:
| bluepuff a răspuns:

Cel mai ciudat si cel mai frecvent vis e moartea mea. Tot imi visez inmormantarea, cum mor, fragmentetongue.
Si cel mai ciudat e ca si cea mai buna prietena viseaza cam aceleasi lucruri dar in varianta ei worried.
Oare chiar o sa morcrying? stupidoh go on

| Cuuukii a răspuns:

Unul dintre cele mai ciudate vise ale mele a fost sa realizez ca am ''trait'' in propiul meu vis 2 zile.

| lavynika a răspuns:

Cel mai ciudat a fost cand am visat ca am muritlaughing:p.Al tau?

| allleeeee a răspuns:

Am visat odata ca am adus acasa de la scoala de la o petrecere:
-o bomba happy
-un catel care zboara
-un balaur care scuipa ketchup laughing

| Vero1996 a răspuns:

Eram in alta tara intr'o cladire cu foarte multe persoane si nu stiu dc am inceput sa alerg p'acolo de nebuna sh a aparut un perete hodoronc tronc in fata mea sh m-am lovit de el sh am cazut.Toti din acea cladire au inceput sa rada in hohote si o persoana de la scoala cu care nu am absolut nicio tangenta a venit la mine si m'a ajutat sa ma ridic.straight face

| Flav a răspuns:

Am visat-o pe RalucaTpu goala. Pentru detalii, o astept pe privat.

| AndutzaAndu a răspuns:

Am visat că cineva încerca să mă violeze, şi nu a putut laughingoh go on.

| Диана a răspuns:

L-am visat pe Justin Bieber laughing)rolling on the floor A fost oribil laughingI don't want to see

| Tourniquet a răspuns:

Eu am avut un vis ciudat, chiar aseara. =]
Doamne, am visat ca faceam nunta cu baiatul pe care-l plac, din clasa si el in loc sa vina langa mine statea pe banca, dar ciudat e ca eu eram imbracata in rochie alba de mireasa si cu voal rosu laughing.
Ce fel de vise am si eu. ^_^
Al tau care a fost? laughing

| iamaprincess a răspuns:

Pai cel mai ciudat vis al meu a fost cum am murit cica am cazut de pe scarile blocului printr-o sticla(foarte ciudatstraight face) si cum am ajuns in Rai:X:X si de acolo puteam sa-i urmaresc, protejez, ajut pe cei dragi miehappy
al tau care a fost?

| Elena1234456 a răspuns:

Am visat ca eram casatorita si m-a ucis sotulhee hee.

| Vizitiul a răspuns:

Am visat o blonda inteligenta.

| Bacemi a răspuns:

Ca m-am pus nasol cu mafiotii si acestia m-au prins si liderul lor i-au pus sa ma lase fara '' comoara ''. M-am trezit exact cand ei duceau la indeplinire ordinul. A fost aiurea. M-am trezit cu senzatia aia de '' oare mai am '' laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prietena buna de-a mea a avut un vis foarte foarte ciudat. sa facea ca eram cu totii la ora de sport si aveam un tv acolo. la tv a aparut o femeie care a spus ca va fi o furtuna acida in acea zi. si uite asa a visat fata cum au murit toti. nu e cazul sa ii enumar, dar o sa spun partile mai importante: fata aceea s-a dus cu parintii sai. toata lumea isi luase niste paturi si se acopereau cu ele. si eu aveam o patura dar am dat-o la o parte. si un coleg a venit la mine si m-a luat, impreuna cu altcineva si m-a dus la o ascunzatoare sub pamant. sau cel putin asta a vrut... am lesinat la mijlocul drumului... a doua zi, ne-am intalnit la scoala si toti aveau cate-o rana, in afara de colegul acela care a incercat sa ma salveze. eu aveam doua puncte la gat, si colegul acela IARASI a incercat sa ma salveze( a reusit de data astabig grinbig grin), vindecandu-mi punctele de la gatlaughing. apoi ne-am dus pe hol si am vazut cum venea o raza rosie, uriasa. ne-am luat atunci toti in brate si am asteptat. voi ce vise ciudate ati mai avut?

| Th3eo a răspuns:

Am visat ca o fosta colega de-a mea(sunt in clasa a 8 a) este diriginta la o clasa de a 9 a.

si am mai visat ca eram la ora de chimie si o colega a intrebat-o pe profa daca are perucabig grinlaughing