| x4z5 a întrebat:

Care a fost cel mai frumos lucru care vi s-a intamplat vreodata?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Cand am realizat ca nu m-am nascut degeaba. Mi-am petrecut un sfert din viata fiind convinsa ca a fost o greseala de creatie venirea mea pe lumehee hee

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Au fost mai multe lucruri care mi-au ramas intiparite in minte si care au contat si inca si acum conteaza mult. Primul sarut si primul volum de poezii sunt pe primul loc.

| Psihiatra a răspuns:

Primul sarut...love struckbatting eyelashes

| gabryel a răspuns:

Cel mai frumos lucru... pai mi-s-a intamplat sambata trecuta, cand am bagat in spital in coma un rocker, ce satisfactie, merita incercat mai ales cand ii vezi pletele pline de sange... oau frumos.

| gabryel a răspuns:

Nare nimic asta e viata anonim, cum ii prind, ii bat am brigada cu mine.

| Gigiku a răspuns:

Am multe amintiri frumoase. Poate ca mi-ar lua zeci de minute sa le selectez pe cele mai frumoase. Cert este ca nu trebuie sa ne gandim chiar asa de mult la ce ni s-a intamplat, si sa constientizam ca ceea ce o sa ni se intample este mai important.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ gabryel esti un manelist penibillaughing