| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai frumos moment din viata voastra? Alaturi de cine?

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, am avut parte de multe momente frumoase, dar nu as putea sa spun ca unul anume a fost cel mai frumos...alaturi de familia mea am avut multe clipe de neuitat, alaturi de fostul meu prietensad, primul sarut din partea lui, prima imbratisare, amintirii foarte frumoase, care stiu ca nu se vor mai intoarce niciodata!

| daniDeeDee a răspuns:

Cel mai frumos moment din viata mea a fost : in prima zi de scoala, cand am vazut-o.

si al doilea a fost de ziua mea...ne-am petrecut toata ziua impreuna.

| georgiana a răspuns:

Cel mai frumos moment din viata a fost atunci cand m-a nascut mama mea...

| www_9242 a răspuns:

Cel mai frumos moment din viata mea a fost cand am fost luat de la juniori sa joc la echipa mare dunarea galati.cam atat.