| XxAndreiMasterxX a întrebat:

Care a fost cel mai infricosator cosmar al vostru al meu a fost: se facea ca eram cu baietii si dintr-o data ei se transforma in zombisad si strig dupa ajutor si aspoi toata lumea era zombi si vroiau sa ma omoare cand mau prins mau omorat si m-am trezit brusc si am fost linistit si recunosc ca in ziua aia toata lumea a fost cu gura pe mine

2 răspunsuri:
| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey! pai al meu a fost asa:
era cu 5 colegi si cu varmea la mine la bloc si de odata au venit muuulti serpi de aia mari si vroiau sa ne manance si am intra la mine in casa si o fata in loc sa intre cu noi statea acolo ca proasta si o manca un sarpe si am bagat-o inauntru pe jumatate mancatalaughingrolling on the floorsi varmea' lesinase de prica si o trezea un coleg ii dadea pumnilaughingrolling on the floor

si din cate stiu serpi=dusmani si in ziua aia m-am certat cu un prieten f buncrying

| DeathLord93 a răspuns:

Mie imi place sa merg cu trenul si profit de fiecare ocazie pentru a face asta.
O data am visat ca am cazut din tren laughing