| Ralu_6779 a întrebat:

Care a fost cel mai infricosator cosmar pe care lati avut?

Răspuns Câştigător
| Helvete a răspuns:

Am avut prea multe, deci nu pot sa zic ca numai unul a fost cel mai infricosator. Dar uite unul pe care mi-l amintesc acum:
Eram acasa, stateam in pat, si se deschide usa de la intrare, desi stiam ca e incuiata. Apoi am vazut cum mi se plimba tenesii de unii singuri prin hol, pana in sufragerie, si simteam ca era ceva/cineva ciudat si malefic in casa, desi nu vedeam pe nimeni laughing. M-am apucat sa sun la cineva, dar nu mergea telefonul, in sensul ca nu suna, nu se efectua apelul. Cam atat, apoi m-am trezit.
Dar cred ca mi se trage de la filmele si cartile horror laughing.

7 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Pai sincer eu am altfel de vise...cateodata nu-mi amintesc nimic cand ma trezesc sau deseori visez niste tampenii pe care nici nu ti le imaginezi laughing Stiu ca am avut cosmare pentru ca de vreo 2 ori m-am trezit plangand dar nu stiu de ce tongue Pai am visat odata urat dupa ce m-am uitat la The grudge

| Shake a răspuns:

Brrr, nici nu vreau sa imi aduc aminte, era asa ciudat, niste oameni voiau sa ma omoare dar nu au reusit asa ca au omorat-o pe mama mea, sub ochii mei, iar apoi iar ma urmareau...etc.

| Ixchel a răspuns:

La câteva zile după ce m-am despărţit de fostul prieten, am visat că a murit straight face
A fost pur şi simplu îngrozitor. M-am trezit şi am pus mâna pe telefon să îl sun, pur şi simplu nu mă puteam linişti.Mai ales când imi aminteam lacrimile vărsate de mama lui şi de mine. A fost ceva prin care numai vreau să trec niciodată.
Şi totuşi nu l-am sunat, dar după mai multe zile am vorbit cu el şi era bine.Sentimentul de uşurinţă pe care l-am trăit atunci, nu l-am mai avut până acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ihh.eram la tara, era iarna si erau troiene de zapada.
Casele erau luminate dar parca nimeni nu era in ele.totu parca era pustiu si mergand pe strada vreo 10 caini lupi m'au atacat... m-am speriat ingrozitor :-s.

| ºPishcotº a răspuns:

De mai multe ori am visat ca, cadeam de pe bloc.si tresaream sau chiar cadeam din pat! E groaznicstraight face!

| Cretaker a răspuns:

Sunt multe... feels good man.

Imi amintesc odata ca, ma trezisem sa ma duc in bucatarie, si erau niste guri imense in pereti, se miscau ca si cum ar fi vrut sa spuna ceva dar nu se auzea nimic, in schimb scoteau un fosnit... se auzeau gemete in departare, undeva de'afara...

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Visam ca am venit monstrul din the grudge