| Impresiicapedorobanti a întrebat:

Care a fost cel mai jenant lucru care ti s-a intamplat vara aceasta?

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Am fost într-o tabără în care nu cunoşteam pe nimeni şi mi-a fost destul de greu să mă integrez.Eu sunt mai timidă şi m-am îngrozit când a trebuit să ne prezentăm şi să spunem câte ceva despre noi.Pur şi simplu m-am blocat, stăteam acolo ca o ciudată şi tot ce vroiam era să mă fac invizibilă, să dispar de acolo.laughing
Acum nu ştiu de ce m-am inimidat atât de tare dar pe moment a fost destul de penibil.big grin

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat