| Antrax a întrebat:

Care a fost cel mai mare cosmar al vostru? (vis)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm...am avut destule...probabil de la filmele horror vizionate la varste fragede...der de obicei nu am cosmaruri ...cateva ar fi:visam ca venisera hotii sa ne jefuiasca si am strigat tare hotii ca m-au tinut plamanii si am trezit toata casa in picioare...am mai visat ca eram pe margine unei prapastii si abia ma mai tineam de pamant in final cadeam de fiecare data...am avut mai multe dar nu imi mai vin in minte acum... tu ce cosmaruri ai?

4 răspunsuri:
| Orannginna a răspuns:

Cel in care fumam si nu puteam sa ma las. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi cel mai mare cosmar a fost din cauza lui bro laughing pentru ca el mi-a zis ce a visat si peste cateva zile am visat si eu laughing

Deci eram in cimitir si niste morti ma alergau si o mama cu o coasa si un copil in brate...
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

KiDutZz__Mik aia n-a fost nimic, doar asa de incalzire. Dar daca dupa asa povestioara ai vista urit, ce te faci daca-ti spun un cosmar adevarat? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am visat ceva ingrozitor referitor la copilul meu. Nici nu pot sa vorbesc despre asta. M-am trezit si m-am dus sa verific ca nu-i adevarat. Cu adevarat cosmar!
orangina, pai, ala e cosmarul in care traiesc eu.