| Roxxette a întrebat:

Care a fost prima melodie a lui Michael Jackson? Hm dar ultima? sad Funda.

Răspuns Câştigător
| Nuconteazaparereamea a răspuns:

Ultima melodie cred eu ca e "michael jackson-hollywood tonight". Nu sunt sigura. Primul album a fost "Off the wall" dar melodia nu stiu care e chiar prima, cred ca „Don't Stop 'til You Get Enough". Sper ca te-am ajutat catusi de putin, daca nu scuze tongue.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu care e prima melodue a lui dar stiu ca ultima e hollywood. funda?big grin

Răspuns utilizator avertizat