| DidiChanx3 a întrebat:

Care a inteles povestea nisipul de la romanii au talent de ieri sa mi-o spuna si mie ca nu prea am inteles numa ca a inceput o dragoste din tinerete apoi cei 2 ajung sa aiba un copil restul nu am inteles straight face

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

La inceput baiatul sta langa fata, apoi in al doilea desen, acesta saruta fata. Apoi "desenatoarea"ii surprinde pe cei 2 in momentul cand au un copil (cel putin mie asa mi se pare sau asa vreau eu sa cred).
Apoi arata cum toti plang, deci trec prin greutatile vietii, sufera din diferite motive (apar "diavolii aceia" ) si in final, ni se demonstreaza, ca desi viata e dificila, cei 2 au trecut peste toate si sunt inca impreuna (mesajul "Dragostea rezista", si din cate inteleg eu din desen, cei 2 sunt si batrani).

Sper ca zic bine. Nu ma corectati va rog. Asta vad eu in desenul acela thinking