| silver a întrebat:

Care ar fi cel mai bun cadou pe care as putea sa-l primesc de ziua mea?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Tu stii ce iti doresti, ce ai nevoie..., un strain nu poate sti ce este mai bine pentru tine, ce iti lipseste ca sa iti poata raspunda la aceasta intrebare!
Totusi, pe langa dorinte materiale sau de alta natura, pe care tu le ai, dar pe care e greu sa le anticipeze vreun user de aici, asta in caz ca nu te cunoaste cineva personal sa iti raspunda concret, cel mai frumos cadou ar fi sa fii inconjurat de prieteni, de familie sa primesti urari de bine din suflet, sa simti ca esti iubit si apreciat, ca esti inconjurat de atatea oameni care tin cu adevarat la tine si pe care te poti baza si la bine, pentru ca si binele, sau o bucurie, daca nu ai cu cine sa o imparti nu te poti bucura de ea!
Asa ca, personal iti doresc sanatate sa iti implinesti singur cat mai multe dorinte, dar sa ai in jurul tau cat mai multi prieteni!

13 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna, pai asta depinde si de ceea ce iti doresti si tu si daca ai dat si motive care sa fi facut sa meriti acel cadou care de fapt tu ti-l doresti.

| psiholoaga a răspuns:

Ca sa primesti un cadou, nu cred ca e nevoie "sa il meriti", treaba destul de subiectiva. Atunci ar fi recompensa, nu cadou care sa sarbatoreasca faptul ca te-ai nascut si traiesti. Cel mai bun ar fi ceva de care sa ai nevoie sau care sa semnifice relatia dintre tine si cel ce ti-l ofera.

| sabina a răspuns:

O masina.

| selef a răspuns:

O ploaie de flori ...cu ghiveci cu tot.

cristian
| cristian a răspuns:

Cel mai bun este acela pe care tu ti-l doresti cel mai mult.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ceva dat din tot sufletul de persoana iubita.Nu conteaza valoarea.

| miry a răspuns:

Pai ceea ce iti doresti tu cel mai mult numai tu stii

| mihaela_8308 a răspuns:

Cadoul pentru tine ar fi :iubirea parintilor si a prietenelor.

| okei a răspuns:

Sanatate si multa fericire! Si tot ce iti mai doresti ( mai puti n important lucrurile materiale )

| Dorinel a răspuns:

O gagica in bikini ce zici?

| bibix_5640 a răspuns:

Un lamborghini:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O viata noua, sau daca nu, poate alta scoala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inel din partea iubituluihappy