| Danielicious a întrebat:

Care ar fi fetelor baiatul potrivit pentru voi?

4 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Pai.sa aiba tenul mai inchis la culoare [[ca tsiganii love struckxxxx], sa nu fie cu.peste 3 ani mai mare ca mine laughing) [[de preferat de varsta mea sau cu un an mai mare oh go onj] si.sa fie mai smecher [[rolling on the floor)]

| xNirvana a răspuns:

Nebun ca mine big grin
si sincer [daca mai exista asa ceva ] (:

| Victoria a răspuns:

Cel mai important e sa fie frumos fizic, de la asta pleaca totul. Daca e inalt, are caracter puternic, e romantic si ma iubeste, e Fat-Frumos al meu :X

| Bacemi a răspuns:

Baiatul care arata bine, e simpatic, increzator, glumet, aventurier si romantic. Si care e fidel si te considera cel mai bun lucru din viata lui desi poate avea orice fata.