| VeryKiwiful a întrebat:

Care ar fi reactzia voastra daca a-ti vedea eu emo kid pe strada? Sau care a fost reactia daca ati vazut unul? thinking

Răspuns Câştigător
| Lavynya95 a răspuns:

As vrea sincer sa ma duc sa vorbesc cu el.[inca nu am avut ocazia sa vad unul ceea ce imi pare rau]As vrea sa ma duc si sa vad ce motiv a avut sa fie emo, poate nu are prieteni si atunci as vrea sa fiu eu prietena lui/ei, doar ca sa nu mai fie emo sa vada ce frumoasa e viata daca site cum sa o aprecieze!

2 răspunsuri:
| IcePick a răspuns:

M-am intalnit cu un emo pe strada si i-am zis ba emoistule du-te si taie-ti venelelaughing

| Ruxandra_2053 a răspuns:

Mmm cei emo nu sunt neaparat persoane ca vor sa se omoare, mai sunt si persoane care adora stilul gotic si sunt cofundatzi cu cei emo, nu stiu dar eu cred ca este o persoana oricum si exact cum spune Lavy, trebuie sa-ti traiesti Viata...:X