| YourAngelღ a întrebat:

Care ar fi semnele ca un baiat ma place?
De exemplu:
1. daca nu sunt atenta, ma face sa rad happy
2.in ore sa uita cateodata la mine happy
3. daca sunt atenta la altceva in pauza si apoi ma uit la el,vine si imi povesteste nu stiu ce happy
Astazi prietena mea a vrut sa il ia in brate dar nu a lasat-o si eu cand am vrut, m-a lasat happy deoarece zice ca sunt sora lui :3
A vrut sa sara pe geam ca sa intre in clasa si mi-a zis sa il prind.
Dupa tot ce s-a intamplat la o petrecere, baietii erau suparati si pana la urma au zis ca eu si 2 prietene suntem surorile lor si acel baiat a zis ca doar eu sunt sora lui :X
Si de atunci ma ia in brate si imi zice ca nu mai lasa pe nimeni sa ma bata sau sa se atinga de mine si chiar imi ia apararea pt.ca mi-a luat apararea si astazi la scoala :X
Dar se mai tine si dupa alte fete dar cu mine se poarta diferit :3
Deci,care ar fi semnele si daca m-ar placea din tot ce am spus eu aici happy
Dau funda :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate astea sunt semne ca te place, eu sunt baiat si stiu mai bine.

| YourAngelღ explică (pentru anonim_4396):

Mai ia si alte fete in brate dar nu ca pe mine.
Dar se mai tine dupa una care nici nu il place.
Eu cred ca doar il foloseste happy si sta cateodata mai mult cu mine in clasa.

| YourAngelღ explică (pentru YourAngelღ):

Si plus ca exista multe coincidente.
Cand am facut serbare, eu m-am dus in spate cu clasa mea dar eram scunada big grin
Atunci, m-a pus profesoara in fata si l-a pus si pe el langa mine :3
Cu mine este mai linistit decat alte fete, pe mine nu ma face in toate felurile.
Daca ma face, isi cere scuze happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru YourAngelღ):

Pai se pare ca esti mandra de asta, prea mult entuziasm. happy

| YourAngelღ explică (pentru anonim_4396):

Ti-am trimis mesaj happy
Daca vrei, vorbim acolowinking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetei ii place ce face, poate e genul ala de fata, daca vrei sa fi impreuna cu el incearca sa stai cu el mai mult, intelegi?