| malina_9455 a întrebat:

Care are cont pe miss bimbo? si la ce nivel sunteti? si cum va numiti?big grin eu am cont pe miss bimbo de mai de mult dar nu ma prea pricep si am nevoie de ajutor. dau funditalove strucklove struck

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Level 18 love struck
si ma numesc misa122
add me ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt lvl 4 dar te ajut daca vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cont. mai am putin si trec de nivelul 14. in joc ma poti gasi sub numele de sorynella94. daca vrei poti lua legatura cu mine o sa iti explic tot ce nu intelegi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am level 18 si ma cheama Dya Dya... Tu la ce level esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Level 43

Si ma numesc Feef01 happy

| alexutza_8395 a răspuns:

Eu am lvl 25 si ma cheama Alexutza2

| Daniellla10 a răspuns:

Eu am cont pe Miss Bimbo.Ma numesc Alice302 si sunt la nivelul 23. A foarte mare experienta, deci daca vrei sa te ajut... spune-mi cu ce?

| NykOlL a răspuns:

Eu am cont, de level 22, si ma cheama nykoll! add si te ajut cu ce vrei...

| Gesy a răspuns:

Eu sunt Paciristu, am cont pe missbimbo si sunt la nivelul 18.