| Kiiiissss a întrebat:

Care are id Adelei Popescu?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| LoOvE a răspuns:

Nim3ni nu-l are adica care fan nu ar dori sa aiba! Multi fani infocati isi fac iduri prostesti si se dau ea. Da ma rog...asta e, si eu il vreau, dar eu am auzit intr-un interviu ca ea nu prea are timp sa intre pe net.Deci chiar nu stiu ce sa-ti fac, ...paa!

4 răspunsuri:
| CossMii a răspuns:

Bunaa...Deobicei adica cam mereu vedetele nu isi lasa id public pentru ca asa ar afla toata lume.si nah, totusi sunt vedetee...
Deea...^^. Funda?smug

| aaaaaaa1 a răspuns:

Me_adela_popescu@yahoo.com

| xDandreutzaxD a răspuns:

Http://www.facebook.com/profile.php?id=100001172733310&sk=info
daca e cont creat de ea atunci emailul de la informatii ar putea fi cel adevarat.in fine SUCCES:)

| Mitchi a răspuns:

Da, sunt de acord cu fluture. Exista mii de id-uri si hi5-uri cu numele ei dar cred ca acest facebook http://www.facebook.com/profile.php?id=100001172733310 este al ei si poti lua legatura cu ea acolo sau pe blogul ei http://adela.acasatv.ro/.