| Al3xandru_9065 a întrebat:

Care au fost cele mai amuzante faze in 2010-2011 cel mai amuzant castiga
fundita asa ca grabitziva
Nu mai am rabdare?
?

Răspuns Câştigător
| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Cu saptamana inainte de vacanta.rolling on the floor
Prfa de franceza, ne empluica ceva, si eu cu o colega, ne jucam cu degetele pe sub banca, si nu eram atenta.laughing, si a venit la spatele meu, si mi-a "sptit" la ureche "Ce faceti dmnisoarelor aici", si nu stiu cum, m-am speriat, si i-am dat cu capu in nas.rolling on the floor, Dupa se tinea de nas.Toata clasa a ras. laughing

Sau in alta zi, tot asa, la scoala (cu fostul pr.-un coleg )ne tineam de mana (in timpul orelor) si a vazut o profa. Ne-a ridicat si ne-a intrebat daca suntem impreuna.Noi foarte rusinosi, nu spuneam nimic. rolling on the floor, si au inceput toti aia din clasa sa zica "DA! DA! DA" rolling on the floor)

2 răspunsuri:
| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Ady4th3b3st, Noi nu am avea de ce sa mintim.si inca ceva, invata sa scrii corect literar tongue

| ady4th3b3st a răspuns:

Ori Esti Idiot Ori Te Faci Daca Kr3zi Toat3 Tamp3nil3 Raspuns3 La Intr3bar3a Asta