| me_3408 a întrebat:

Care au fost cele mai haioase motive care le-ai folosit sau primit ca sa te desparti de iubit/iubita big grin

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu cred ca se poate ca asa ceva sa fie amuzanthee hee. Dar cel mai stupid motiv cred ca este "nepotrivire de caracter" big grin. Uunul foarte amuzant si penibil in acelasi timp, care chiar s-a intamplat, a fost ca "nu te placea Suzy, pisicuta mea" laughing.

| nodeerskulls a răspuns:

Eu nu folosesc motive stupide, dar un tovaras mi-a povestit ca prietena lui s-a despartit de el ca asa zicea in horoscop laughingrolling on the floor

| matadoru a răspuns:

Pai asa i-am facut eu la o fata, de fapt pot sa zic ca m-am folosit putin de ea...ma ajuta sa mai recapitulez la istorie si mai mergeam la ea acasa sa invat, si ei ii placea de mine si mi-a spus ca daca vreau sa ma ajute sa ma pun cu ea ( am zis da, dar in gandu meu mi-am zis ca termin cu invatatul si dau flit ) si dupa ce am terminat i-am zis numai am bani s-o scot in oras ( o prea mare vrajeala ) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mau obligat parinti sa ma despart de iubita mea Larisa.