| ChristinaCriss a întrebat:

Care baiat e cel mai dulce dintre: Taylor Laurent, Justin Bieber si Kevin Jonas?

Răspuns Câştigător
| Cumica a răspuns:

Justiin bieber, normal day dreaming

22 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Taylor Lautnerlove strucklove strucklove struck

| MaRyUkK a răspuns (pentru JustMe):

Http://www.realitatea.net/......1662.html. Muhahahaaa,na ca s-a ivit, e gay, so sad for u:(

| Ana-Maria94 a răspuns:

Chiar daca nu prea il suport din astia 3 JB este cel mai dulce...

| T30D0RA a răspuns:

Taylor!

| CokoStar a răspuns:

Taylor Laurent.

Răspuns utilizator avertizat
| Kittynika a răspuns:

Taylor love struck

| pretzel a răspuns:

Taylor Launther :X:X:X:X dar si Justin e asa dragutz.nu stiu pe cine sa aleg...de fapt sigur TAYLOR:X:X:X:X:X:X:Xlove struck (cu siguranta nu kevin :-&)

| Dizzy a răspuns:

Dupa parerea mea Taylor Laurent e cel mai dulce:X

Tu care crezi?batting eyelashes

| loove_5215 a răspuns:

Justin bieber e cel mai HOT baiatlove strucklove struck...mereu visez cu el:X

| Georgianna3723 a răspuns:

Sincer nu stiu, nu i-am gustat big grin.

| Tasya05 a răspuns:

Sincer acum...Normal ca Justin este mai dulce decat totii! Este atat de micutzzz si de adorabil. Si are cea mai taree freza pa care am vazut-o. Decii Justin.:X pe Taylor si pe Kevin nu ii suport... Si pentru fanii lor. Eii poate sunt frumosii dar dulcii nu suntlaughing Una este sa fii dulce alta este sa fii frumos.

| Sherllyn a răspuns:

Taylor; x.

| amage a răspuns:

Justin Yuck! laughing...Kevin thinking Imi place cum canta dar nu e foarte frumos. Deci Taylor ( Desi daca era si optiunea Zac Efron sau Joe Jonasbatting eyelashes )

P. S. Lui Justin ala nu-i mai spuneti JB. Asta e prescurtarea de la Jonas Bothers de foarte mult timp tongue

| amage a răspuns:

Brothers*

| gabitzu_8696 a răspuns:

Taylorbatting eyelashes!

| gabitzu_8696 a răspuns:

Taylorbatting eyelashes

| klaudya06 a răspuns:

Mie imi place Taylor Laurent :X
acum depinde de cine iti place tiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taylor Laurent:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan... justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber logiklove strucklove strucklove struck

| B0rnC0nfuseed a răspuns:

love struckTaylor Launter:X