| RoxyLaLa a întrebat:

Care baiat este preferatul vostru din Pariu cu viata? Sunt curioasa daca are cineva preferinta ca minelaughing. Oricum dau funda:*!

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Nu sunt fana pariu cu viata.dar ma mai uit cand dau din intamplare...La inceput imi placea Cristi...e frumosss taare (din pacate doar in film) dar chiar daca are atitudinea aia de bad boy care inebuneste pe oricine, Vlad e cu mult mai dragut, frumos si educat decat el :X
Deci raspunsul meu e Vlad.
Prreferatul tau care e?

| RoxyLaLa explică (pentru pwp):

Preferatul meu inca nu a aparut in film. Liviu Teodoresculove struck

| pwp a răspuns (pentru RoxyLaLa):

OMFG! Ce bunaciune love struck
Nu stiam cum arata, asa ca am dat search pe google si...WAW!:*

| RoxyLaLa explică (pentru pwp):

Sincer eu nu m-am uitat neaparat la aspectul lui, dar cel mai mult imi place vocea lui, a fost preferatul meu inca de la Vocea Romaniei.

| pwp a răspuns (pentru RoxyLaLa):

Sigur ar fi fost si-al meu, dar eu m-am uitat la X Factor love struck

17 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

M-a dezamagit Cristi...bad boy? Doar in fata fetelor...cand statea tatal lui Razvan langa el cu pistolul plangea ca o femeie.
Si mersi pentru funda happy

| RoxyLaLa explică (pentru pwp):

Dalaughing. dar eu chiar am plans la episodul de aseara. Npc:*!

| BeYourOwnMaster a răspuns:

Cristi[Raphael Tudor]

| winchesters a răspuns:

Andrei cu siguranta. Dar imi place mult si Rafael. :')

| WweEdge a răspuns:

Nu imi place nici unul...nici nu ma uit.

| MatildaPetrini a răspuns:

Vlaaaaaad! Oh... e atat de linistit. Imi place foarte mult de el + ca mai este si dragut.

| RoxyLaLa explică (pentru MatildaPetrini):

Sorry. Vlad mi se pare cel mai urat, si cu Cristina. Nu imi place deloc de ei 2.

| MatildaPetrini a răspuns (pentru RoxyLaLa):

Crezi tu ca aspectul face tot? Mie-mi place foarte mult caracterul lui si comportamentul. E atat de educat si controlat in tot ceea ce face. Si vocea superba. Are niste ochi dulci ca-ti vine sa-i pwpi. In fine. Asta e parerea mea happy

| RoxyLaLa explică (pentru MatildaPetrini):

Ok.Fiecare cu parerea lui:*

| LuizaAndreeaLuiza a răspuns:

Mie nu imi place DELOC de andrei. insa imi placeee de VLAD:*:*

| ItachiUchiha a răspuns:

Vlad.Funda.

| BlonDiK123 a răspuns:

Pai sincer preferatul meu este andrei dar imi place si Vlad si cristi:X:XX:

| vanesa123 a răspuns:

Vlad