| Cartof15 a întrebat:

Care credeti ca e cel mai bun mod de a copia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh, sunt expert in asta.
Am sa-ti zic cum am copiat de cele mai multe ori :
1. Telefonul in maneca sacoului, fiind in prima banca nu am treaba cu profesorii, ei stau in spate si cu mana stau fix in fata mea, nu isi dau ei seama.
2. Copiute in buzunar, penar, sub lucrare.
3. Scris pe banca(nu-l prea practic, e riscant + ca am banca neagra.)
4. Scris pe mana (nu pe palma ca transpira)
5. Scris pe picior.
6. Lipesti o copiuta cu scotch de talpa adidasului si stai cu un picior unul peste altul.
7. Intreb colegul de banca.
8. Copiute in pachetul de servetele, ma prefac ca-mi scot unul dar ma uit la copiuta.
9. Copiute in pix, in desurubezi si pui foita acolo.
10. Ceri sa te duci la toaleta.
Trebuie sa fii inventiv in principiu.

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai iti scrii esential pe niste foite si le bagi in buzunar sau sub tine. Iti scrii pe mana. Pe banca. Pe telefobhee hee. Iti bagi caietul sub banca si te uiti in el. Sau invetiwinking.
*-*

| Mihaelaaa13 a răspuns:

Desi stim ca ''a copia''=''a fura'', eu o sa-ti spun cateva metode:
-iti faci fituici(scrii lectia pe foaie mica)
-iti pui caietul sub coapse.stai pe el
-iti pui caietu' in banca
-scrii pe maini

Funda?

| Clllaudiaa a răspuns:

Nu sunt asa de fan copiat dar.1. Poti scrie pe banca.2. Poti pune copiute in penar, sau buzunare.3. Daca iti aduci o geanta la scoala(cum ar fi sa ai sportu in ea sau ceva)pui foite acolo4.Colegi\colega de banca poate sa te ajutelaughing

| Marinutza111 a răspuns:

Pai poti sa lipesti de papuc, de banca, de scaun sau poti sa pui copiuta in penar si te prefaci ca iti iei ceva din penar

| rocsyRocs a răspuns:

Daca sunteti apropiati in banci lipeste fituica pe papucul celuilalt si el sa stea picior peste picior si invers. sau iti iei o camasa prin care se vede si iti pui fituica si stai normal. e perfect. sau inveti si nu trebuie sa copii laughing tongue scuze. funda? :X