| Lluvia_8369 a întrebat:

Care credeti ca este cea mai falsa, ipocrita vedeta din Romania? happy Cel/cea care gandeste ca mine FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Pai, eu una cred ca e Bianca lui Bote. Face de ras numele de Bianca.Nici manelistii nu stau prea bine.De obicei pot spune ca pe primul loc sunt fotomodelele cu fite care ies cu afaceristi sau parlamentari doar pentru banii lor si mai si devin vedete doar pentru ca au silicoane.Bye bye wave

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

thinking cred ca innathinking face pe fata cuminte si draguta dar e o curva[skuzati expresiawinking]

| AnnaMariaaa a răspuns:

Simona Senzuallaughing

| Kolp a răspuns:

Irina Columbeanulaughing
Gina Pistol (cu alura ei de poker mai nou) l-)
Si cam atat nu-s cu vedetismeletongue:*
Baftaa

| Libelle a răspuns:

Andreea tonciu cu siguranta locul I, cea mai insuportabila.

locul II Simona Senzual

| iionelutza a răspuns:

Monica columbeanu laughing

| Tweetymrrr a răspuns:

Hei. ce aveti toti cu Bianca. Voi ati vazut macar cat de desteapta e. Sau o catalogati doar dupaBuze. Bai deci. ziceti ce ziceti, dar adica ea e falsa Sexy Braileanca cum mai e.Nu este nicio vedeta falsa. Vedetele, adevaratele vedete nu-s false.Alea false nu-s vedete!
AAAA si prin raspuns ai facut-o vedetawinking

| pwp a răspuns:

Adelina Varciu

| All3 a răspuns:

Roxy manelista laughing