| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca este ceam mai frmsa culoare de par?:X
funda`!

Răspuns Câştigător
| diaa a răspuns:

Bună.

Cu siguranţă cea naturală. Nicio culoare nu va putea să o înlocuiască mai bine, deoarece culoarea naturală a părului este cea care ne defineşte, ne face unice şi speciale love struck.

Pa, pa.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Blondbig grin

| Klara a răspuns:

Eu am oscilat tot timpul intre roscat - saten - blond. Cel mai fain imi statea tot satena si uneori regret ca l-am tot vopsit. Totusi imi place si roscatul, dar depinde de nuanta *prefer roscatul aramiu*

| Love3 a răspuns:

SATEN! Eventual cu reflexii aurii! Arata superb si atat de natural!

| AloneQsFini a răspuns:

Blond aprinshappy

| aBunchOfSmiles a răspuns:

Depinde de persoana desigur:X
mie cel mai mult imi place roscatul:X:X

| RwoarrxKandii a răspuns:

Roșcat roșcat roșcat roșcat roșcat roșcat roșcat roșcat roșcat