| dulc3'maria a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun sampon pentru par gras?happy

Răspuns Câştigător
| mirunaioana a răspuns:

Buna! Depinde de ce fel de sampon prefera parul tau.Toate tipurile de par difera intre ele si al tau s-ar putea sa fie mai sensibil la anumite tipuri de sampon.De exemplu, parul meu care se ingrasa foarte repede este sensibil la sampoane de genul Nivea, Head&Shoulders, Elseve.In schimb accepta chiar foarte bine Garnier Fructis pentru par care se ingrasa repede. Te sfatuiesc sa incerci Garnier Fructis pentru ca eu am avut un rezultat foarte bun si chiar imi facea parul plin de volum si stralucire. Sper ca daca vei incerca Garnier Fructis sa ai un rezultat la fel de bun sau chiar mai bun decat al meu.

4 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Amway...eu pe asta il fosesc si aveam parul foarte grasbig grin

| Aly07 a răspuns:

Sa pui parul' sa faca fitness laughing.

| BUBULINA a răspuns:

Cele naturale 100%

| thestiffmeister1 a răspuns:

Restivoil e cel mai bun