| GeorgianaGya a întrebat:

Care credeti ca este mai frumoasa din totul pentru dans sisi sau rocky?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi nu prea ma uit,eu as zice ca CeCe(CC), deoarece Rocky este doar de umplutura sa zic asa, si e mult mai urata ca Cc.

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

De CeCe (SiSi cum zici tu ) DeoareceRocky este urâtă, e africană chiar nu`mi plac negroizii ăia, Şi ştiai că CeCe a jucat în Twilight Saga Breaking Dawn partea a 2, desigur dacă ştii filmul cel mai apreciat din America.

| sweet4ngel a răspuns:

Cici normal

| sweet4ngel a răspuns:

Daaaaa

| GeorgianaGya explică:

Este o fata din totul pentru dans

| devil1995 a răspuns:

Rocky fireste!

Funda?

Întrebări recente