| Rebe97 a întrebat:

Care credeti ca este zodia cu cel mai puternic caracter

Răspuns Câştigător
| happyorsad a răspuns:

Leu/taur.credhappy

13 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Leu
eu sunt gemeni

| VoiceWithin a răspuns:

Leul, este regele animaleleor happy detine controlul

| catch a răspuns:

Leu

| Criss1105 a răspuns:

Berbecul...

| mileycyrus_9223 a răspuns:

Eu cred ca Rac...As vrea sa fiu... dar sunt sagetatorstraight face

| Rebecca_4606 a răspuns:

Leu, adica iti spun din propria experienta, sunt leu si nu imi place ca altcineva sa fie mai superior decat mine, imi place mereu sa fiu in centrul atentiei, nu imi place "sa fiu calcata in picioare", nu ma dau batuta...
si vei afla multe altele daca o sa intalnesti un leu, dar iti spun o scoti foarte greu la capat cu acea persoana...

| Fifylici a răspuns:

Scorpionultongue daca te intepat ala imi esti

| chrystyna a răspuns:

Leul.Eu sunt leu. Pot spune ca am un caracter destul de puternic, sunt si incapatanata si orgolioasa, dar trec cu bine peste toate.De foarte multe ori m-a ajutat caracterul si felul meu de a fi, deci e bine, puternic! Si cand spun puternic ma refer ca ideile si toate conceptiile mele nu pot fi inlaturate de nimeni si nimic.Cand vreau ceva, oricat de imposibil ar parea, nu ma las pana nu-l obtin.Mai avem si noi leii defectele noastre, dar eu incerc sa mi le repar.
Numai bine.

| Turquoise a răspuns:

Leuuu love struck=p~ proprie experienta

| Bacemi a răspuns:

Leul si Berbecul. Si impreuna sunt de neoprit.

| Razvan a răspuns:

Sagetatorii.Prea inteligenti, prea sireti, prea fixisti, prea aventurieri. Dar puternicihee hee

| Libelle a răspuns:

Scrpionii. eu st sh nimeni nu ma poate scoate din ale mele comentez oricui trebuie sa amultimul cuvantmereu am tupeu sh tot ce trebuielaughing

| Rebe97 explică:

Parerea mea este Leu:propria experientza sunt leu si nu suport sa fiu batjocorita si imi place sa atrag tot timpu atentia asupra mea. Obtin tot deauna ce vreau