| WannaMore a întrebat:

Care crezi ca e tinuta perfecta la o fata pentru prima intalnire?

6 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Depinde intre cine, la ce varsta si locul in care ii prima intalnire.Ca daca te duce la opera nu te imbraci in trening, iar daca te duce pe plaja nu te imbraci in rochie.In orice caz sa fie frumos,lejer,doar niste urme de machiaj, dar cel mai important, o fata nu schelet, care sa le umple, ca pana la urma cu fata iesi nu cu haina.In general si mie ca si la multi altii imi place ceva sport, lejer.Niste colanti, un maieu.Asta ar fi o costumatie sa zic asa tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cat mai lejer posibil, fara machiaje exagerate, un parfum subtil, cat mai decent daca se poate.
Te pup!

| bybyshor18 a răspuns:

O rochita si sandalute :*

| smilingtothesun a răspuns:

Parerea mea este ca fata trebuie sa se imbrace lejer, un tricou dragut, o pereche de pantaloni scurti... etc. daca vrea sa nu fie si ultima sa intalnire cu tipul respectiv, ar trebui sa fie naturala, zambetele false, minciunile, machiajul exagerat nu fac o impresie buna. sper ca am fost de ajutor

| IonutAndNoMore a răspuns:

Sa fie ceva normal, sa nu stea pe ea ca pe gard, un pic mulat...si fara nuante de barbie(roz aprins, portocaliu/galben fosforescent)

| IonutAndNoMore a răspuns:

Si normal ca mi-ar place si sa se imbrace sport