| Mamamare a întrebat:

Care, cu, ce echipa tine[love struck]? Eu cu Dinamo.[:X]. Si daca pierde si daca, castiga.Tot echipa mea favorita este[love struck]

Răspuns Câştigător
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Ai dreptate, Dinamo e cea mai buna echipa din lume :* ( love dinamo ) ori ce s-ar intampla: pierde, castiga, e pe locul 1 sau pe ultimul loc. pentru mine / noi nu conteaza. Tot ce e important e ca sunt o echipa, si prin ei, suntem si noi o echipa, echipa celor care suntem mereu de partea lor.
Dupa cum ai avzut, la nebunie, iubesc Dinamo! xoxo girl

12 răspunsuri:
| Eu4EverX a răspuns:

De acord cu tine:X:X

| viatadecacatt a răspuns:

Eu tin cu Steauastraight face.

| Mony_4137 a răspuns:

E bine ca tii cu adevarat la o echipa, du doar atunci can castiga happy Altii tin cu o echipa camd castiga, iar cand pierd isi gasesc o alta echipa care a castigattongue

| daniDeeDee a răspuns:

Stelist. love struck

| St!L a răspuns:

Tin cu Fc Vaslui si cu Dinamo!

| Bacemi a răspuns:

Eu sunt stelist de mic insa nu pot sa nu apreciez echipele Fc Vaslui si Unirea Urziceni sau Fc Brasov pentru profesionalismul si munca de care au dat dovada. Succes tuturor echipelor romanesti in Europa.

| clauss a răspuns:

Stelist pana la moarte, am fost si pe stadion acum 13 ani cand galeria era mult mai educata, la bine si la rau sunt cu sufletul alaturi de ei, va iubesc

| mady_1396 a răspuns:

Tin cu STEAUA. S. are jucatori de valoare, de ex. Janos si Toja chiar si Kapetanos, Dayro.
In plus cei de la steaua sunt mult mai simpatici decat dinamovisti. Ex: Toja :X:X:X.

| Alex_7297 a răspuns:

Salut!
Oriunde m-as deplasa.
O fac pentru echipa mea
Si chiar daca echipa pierde
Nici un ultras nu are regrete
A fi caine e o mandrie
Toata Romania o stie
Si sa stie toata lumea
Dinamo e echipa mea!
Uneori ma intreb
Daca ce fac e bine
Daca se merita
Sa iti dau viata tie
Daca e de ajuns
Ce-am facut pentru tine
Dar raspunsul vine
"Esti totul pentru mine"
Dinamooooooo!
Baftă!

| Andraa a răspuns:

Dinamo ...rulzzzzz

| Ana a răspuns:

Fortza Steaua :X

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Dinamo si FC Vaslui.