| tHeAnGeLoFwOrLd a întrebat:

Care din Emma, Roxana, Laura si Madalina din Next Top Model va place? Mie una imi place de Emma.

Răspuns Câştigător
| madalina188w a răspuns:

Mie imi place madadalina dar si ema chiar daca are 16 ani.imi place roxana si de roxana deoarece mi-a placut cum poza printre carne.happy
nu imi place laura deloc. sper ca te-am ajutat.am auzit ca va fi si burlacul cu un barbat.mama.mia
el are ochii albastri oo happy
deci te rog sa-mi dai funda ca am raspuns prima si am si nevoie de funda te roggggggggg.mi-o dai?

9 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Mi`e imi plac toate, toate au muncit din greu sa ajunga acolo si fiecare are ceva deosebit cu care`l impresioneaza pe Catalin.big grin

| MasterOfDisaster a răspuns:

Si miehappy sper sa castige!

| JustmeV a răspuns:

Si mie imi place de Emmalove struck

| Ramona4you a răspuns:

Mie imi place de Emma si Roxana si sper ca una dintre ele sa castige :*:*

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

Mie imi place de Madalina love struck

| AleAlbu a răspuns:

Imi place deaici cel mai mult de emma dar un pic si de roxana.imi placea si de alexandra dar a iesit!

| FursecCuCiocolata a răspuns:

sadcrying mie imi plkea de alexandra sadsadsadcryingcryingcrying dar acum cred ca o sa tin cu roxanasad

| kidu03 a răspuns:

Si mie tot Ema :X

| iubita2552_2474 a răspuns:

Mie imi place de Roxana...