| nuby a întrebat:

Care dintre demi lovato si selena gomez vi se pare mai draguta?

Răspuns Câştigător
| Veve :X a răspuns:

Clar ca Selena :X

tie care iti place mai mult?

11 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Cu siguranta Selenahappyeste mult mai frumoasa.nici demi nu e urata dar are gura c-am marehee hee

| *Baby* a răspuns:

Mie mi se pare ca Demi-pare mult mai matura.desi Selena e o actrita foarte buna. la fel si Demi. dar parerea mea e ca Demi Lovato!

| littlesunshine01 a răspuns:

Niciuna...amandoua sunt niste fitoase

| MilkshakeShake a răspuns:

Selena.

| •·.·Glam·.·Girl·.·• a răspuns:

Selena normal. xo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar ca selena e mai draguta... e mai frumoasa decat demi care are gura cam mare si picioarele cam groase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena e mai draguta. lollove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una nu e frumoasa sunt sonate si peste catva ani se vor droga. ele nu sunt chiar asa de perfecte cum cerde toata lumea. selena e mai frumoasa, iar demi are o voce frumoasa. niciuna nu sunt perfecte

| nuby explică:

Mie mi se pare mai draguta selena si sunt de acord cu cei care zic ca demi are o gura mare