| prizeFTW a întrebat:

Care dintre următoarele meserii este cea mai bine plătită şi ce liceu trebuie să fac să ajung în domeniul respectiv?:
Arhitectură,Bancher, Designer sau inginer?
Fundă+Vot!

Răspuns Câştigător
| Bogdy997 a răspuns:

Adevarat. Ma gandeam ca te-ai pus sa enumeri cateva. laughing Poi asa...depinde cat de bun esti in ceea ce faci. Poti fi bancher si muritor de foame sau contabil si plin de bani. Totul depinde de cat de bun esti in ceea ce faci si cat de usor poti fi inlocuit.winking

3 răspunsuri:
| Skynettt a răspuns:

Bancher la profil economic

| Bogdy997 a răspuns:

Nu cauta o meserie care sa fie neaparat banoasa, pentru ca astfel o sa ai o gramada de bani, dar timp deloc, si poate o sa ajungi sa iti faci meseria cu scarba. Cauta ceva ce sa te atraga cel putin un pic. big grin

| prizeFTW explică (pentru Bogdy997):

Păi cam toate astea mă atrag. De aceea le-am enumerat! Logic! Aşa puteam să enumer toate meseriile din lume, nu?

| Bogdy997 a răspuns (pentru prizeFTW):

Adevarat. Ma gandeam ca te-ai pus sa enumeri cateva. laughing Poi asa...depinde cat de bun esti in ceea ce faci. Poti fi bancher si muritor de foame sau contabil si plin de bani. Totul depinde de cat de bun esti in ceea ce faci si cat de usor poti fi inlocuit.winking